Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

01.05.2019

У Світлу Середу Намісник Лаври молився в скиту

001

У середу Світлої седмиці Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив Божественну Літургію в лаврському скиту.

Владиці Намісникові співслужили: благочинний монастиря архімандрит Антоній, скитоначальник архімандрит Пимен, братія Святої Печерської обителі в священному сані.

Після читання Євангелія владика Павел звернувся до всіх, хто молився, зі словом проповіді, в якому розповів про ту радість, яку принесло Воскресіння Господнє в наш світ, і про те значення, яке воно має для світової історії, після чого продовжив: «Людина, яка прагне до спасіння, проходить весь шлях Христа, починаючи від Його народження і закінчуючи Голгофою і Його смертю. Але людина, що слідує за Христом, завжди досягає і Воскресіння. В цьому і полягає її вдосконалювання і духовне зростання. Так людина преображається від слави в славу. У Воскресінні Христовому оживаємо всі ми. Апостол говорить, що без Воскресіння не має ніякого значення наша віра. Христос Воскрес і тим самим усіх нас запевняє в тому, що і ми воскреснемо в останній день, коли нам потрібно буде дати гідну відповідь перед нашим Спасителем. Воскресіння Христове — це найбільш радісне свято, яке дає нам надію на життя майбутнього віку. Нехай же ця радість невпинно перебуває з нами, дарує нам усвідомлення того, як ми повинні жити, радіючи про Воскреслого Христа, щоб досягти тихої пристані Царства Небесного, де всі праведні перебувають!»

Під час богослужіння були піднесені сугубі молитви за мир в Україні та за єдність Православної Церкви.

Також за Літургією сугубо молилися за спочилу братію Києво-Печерської Лаври і за всіх тих, хто був похований в лаврському скиту, де розташовується братське кладовище.

Після закінчення Літургії владика Павел подякував братії, що співслужили, за молитви, причасників привітав з прийняттям Животворящих Христових Таїн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник скит

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: