Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

18.09.2018

Намісник обителі звершив заупокійні богослужіння в лаврському скиту

001

У день пам’яті святих праведних Єлисавети і Захарії, батьків Іоанна Предтечі, Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел очолив Божественну Літургію в храмі на честь Печерської ікони Божої Матері в скиту обителі. Його Високопреосвященству співслужили братія Лаври у священному сані на чолі з ризничним монастиря архімандритом Андрієм.

Лаврський скит є особливим місцем, так як на його території знаходиться братське кладовище, де своє останнє упокоєння знайшли спочилі насельники Києво-Печерської обителі. Під час богослужіння були піднесені сугубі молитви за всю покійну братію Лаври і за всіх від віку спочилих православних християн.

Після закінчення Літургії митрополит Павел звершив відспівування раби Божої Олени, перед початком якого звернувся до всіх, хто молився за богослужінням: «Сьогодні ми зібралися провести в останню путь добру людину, люблячу дружину і матір. Вона завжди готова була прийти на допомогу, вислухати, допомогти тим, хто просив у неї цієї допомоги. Ніколи Олена не забувала і храму Божого і Святої Церкви. І тому давайте сьогодні піднесемо особливі молитви за упокій Її душі, щоб Господь помилував її і вселив у оселі праведних, де всі святі спочивають!»

Владика Павел після богослужіння звершив біля головного собору скиту Чин поховання новопреставленої.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник скит

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: