Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

06.04.2018

У Лаврі звершено богослужіння виносу Плащаниці

003Велику вечірню з винесенням Плащаниці в Успенському соборі обителі очолив Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел у співслужінні братії монастиря.

В архіпастирському слові після виносу Плащаниці Спасителя Намісник Києво-Печерської Лаври владика Павел нагадав історію гріхопадіння праотців людського роду і Божественне Домобудівництво нашого спасіння: «Бог сприйняв людську природу і звільняє нас від невидимого ворога, який поневолив нас і хоче знищити. Здавалося б, злоба цього світу перемогла на час, але це було потрібно для нашого спасіння, як свідчить тропар: “У гробі плоттю, а в аді здушею…”

Боголюдина лежить в гробі, але в той же час розсудливий розбійник також знімається з хреста і першим прямує з Богом до Раю, двері якого вже відкрилися.

Руйнуються узи пекла, Господь знаходить там Адама і Єву, також всіх від віку праведників. Звершилося спасіння кожного з нас. А чи вдячні ми Богові за ці великі події?

Тільки йдучи за ним, ми можемо перейти з тимчасового до вічного життя, тому що Його стражданнями ми отримали дар вічного життя».

Далі було звершено мале повечір’я з каноном «Про розп’яття Господа і на плач Пресвятої Богородиці».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: