Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

09.02.2019

У Лаврі розпочала роботу православна виставка «Стрітенська»

плакат выставки Сретенская

9 лютого в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі відбулося відкриття щорічної православної виставки-ярмарку «Стрітенська», приуроченої до свята Стрітення Господнього. Перед початком відкриття було звершено молебень, який очолив ієромонах Лукіан — керівник Відділу соціального служіння Святої Печерської обителі.

Після молебню отець Лукіан звернувся до всіх учасників та гостей виставки з напутнім словом: «Напередодні свята Стрітення Господнього вже стало доброю традицією проведення в стінах Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври виставки, на яку збираються безліч представників з різних куточків не тільки України, а й зарубіжжя. І всі ми повинні провести ці дні так, щоб з чистою совістю зустріти це велике свято. Господь готує нас до зустрічі з Ним, подібно до того, як з Ним зустрівся святий праведний Симеон Богоприїмець, але потрібно пам’ятати і про те, що зустріч наша з Господом відбувається щохвилини, коли ми намагаємося в своєму ближньому побачити образ і подобу Божу. Нехай Господь всім вам допоможе ставитися до кожного, хто приходить в Лавру, саме з такою любов’ю, терплячи, може бути, деякі недоліки один одного, виявляючи взаємну любов і повагу. І нехай укріпить всіх нас в цьому Господь!»

Також ієромонах Лукіан окропив святою водою всіх учасників і гостей виставки і пропоновані товари.

Цього року у виставці беруть участь представники єпархій Української Православної Церкви, ближнього зарубіжжя, а також церковних видавництв і майстерень з монастирських обителей. Відвідувачів може зацікавити церковне начиння, ікони, духовна література, музичні твори та церковні піснеспіви в аудіо- та відеозапису, православні фільми на сучасних цифрових носіях, вироби майстрів різних напрямків народних ремесел, вироби швейного виробництва, лікувальні трав’яні збори, монастирські чаї, що підтримують загальний тонус організму, мед різних сортів, продукти бджільництва, воскові свічки. Також можна подати записки за рідних і близьких в православні храми і монастирі.

У 2019 православна виставка «Стрітенська» завершить свою роботу 17 лютого.

Режим роботи виставки — з 9.00 до 19.00 години, вхід вільний; територіальне розташування — Нижня Лавра, вулиця, що веде до Дальніх печер, і критий перехід до Ближніх.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

ярмарок

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: