Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

13.09.2018

У Лаврі малозабезпеченим підбирають теплі речі на осінь

Господь в заповідях блаженств вказав Своїм вірним: «Блаженні милостиві, бо вони помилувані будуть» (Мт. 5:7). Немає людини без гріха, але якщо така людина зробить хоч малу послугу ближньому, для неї є надія на велику милість від Господа.

В Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі у відділі соціального служіння братія надають духовну і матеріальну допомогу всім, хто того потребує. На жаль, є люди, які в силу різних обставин не мають постійного даху над головою. З настанням холодів кількість таких людей, що приходять в соцвідділ, збільшується. Їм допомагають вибрати теплий одяг, взуття, необхідні речі, пропонують продукти, мед лаврської пасіки.

Ніхто не йде звідси без допомоги і з порожніми руками. Завдяки небайдужим благодійникам, жертводавцям, братія соціального відділу допомагають в складних ситуаціях людям з обмеженими фізичними можливостями, людям похилого віку та самотнім, батькам з дітьми й багатьом іншим.

Співробітники соцвідділу висловлюють подяку всім, хто допомагає їх підопічним, а також нагадують про те, що можна жертвувати сезонний одяг і взуття, продукти тривалого зберігання, канцтовари, побутову хімію й все те, що може знадобитися підопічним відділу соцслужіння Лаври.

На вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

благодійність

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: