Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

24.08.2018

У День Незалежності України Намісник Лаври звершив подячний молебень

24082

Щодня під час усіх богослужінь, які звершуються в Києво-Печерській Лаврі, підносяться молитви за мир в Україні і за добробут українського народу.

Цим виконується повчання святого апостола Павла: «Отже, перш над усе я благаю чинити молитви, благання, прохання, подяки за всіх людей, за царів та за всіх, хто при владі, щоб могли ми провадити тихе й мирне життя в усякій побожності та чистості» (1Тим. 2:1-2).

Підносячи молитви і за владу, православні просять миру і благоденства, щоб можна було спокійно процвітати в благочесті та чистості, а також просять в молитвах дарування внутрішнього блага, саме щоб всі пізнали єдиний шлях спасіння і вступили на нього, — що найбільш приємно Богу.

У День державного свята Незалежності України у Великій церкві Лаври після Літургії було звершено подячний молебень. Богослужіння очолив Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел у співслужінні священнослужителів Лаври.

Після хвалебного співу «Тебе, Бога, хвалимо» архідиякон Матфій проголосив священноначалію, богохранимій країні, боголюбивому народу її, христолюбивому воїнству і усім, хто молиться, «многая літа».

На завершення богослужінь владика Павел подякував братії, що співслужили, за молитви, привітав причасників з прийняттям Святих Христових Таїн, подякував благодійникам за їх труди во славу Божу, призвав на всіх, хто молився в цей день в храмі, Боже благословення, а також побажав усім дорожити своєю історією.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник молебень

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: