Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

31.08.2016

Святиням Лаври вклонилися католицькі єпископи з Італії

В Успенській Києво-Печерській Лаврі знаходяться християнські святині світового значення. У древню обитель завжди стікалися паломники — представники всіх країн і народів, щоб поклонитися чудотворним іконам і попросити молитовної допомоги в угодників Печерських.

До лаврських святинь стікаються не тільки православні з усього світу, а й представники інших конфесій. Цього разу Печерський монастир відвідала офіційна італійська делегація католицьких єпископів з різних міст Сицилії. Після поклоніння великій святині Лаври — чесній главі свт. Климента, особливо шанованого як в Східній, так і Західній Церкві з IX століття, група на чолі з заступником керівника Відділу Зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієреєм Миколою Данілевичем попрямувала в Ближні печери.

Раcсказав про паломницьку поїздку до Сицилії, де також знаходяться древні християнські святині, печера, де переховувався святий апостол  Павел, Намісник Лаври звернув увагу на те, як багато святих включає Собор преподобних Печерських, «який на днях поповнився новопрославленими святими — свт. Іонникієм і прп. Вассіаном».

Також єпископи збираються побачити і інші православні святині столиці України, в тому числі храм Софії Київської, де, як і в Сицилії, збереглися древні мозаїки візантійського стилю.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник Італія святині

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: