Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Архів

06.02.2020

«Шлях до Бога один – це глибока віра»

002У день пам’яті однієї з найбільш шанованих святих нашої Церкви святої блаженної Ксенії Петербурзької Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив Божественну Літургію в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських. Владиці Намісникуі співслужили братія Святої Печерської обителі і гості монастиря в священному сані.

Після читання Євангелія митрополит Павел звернувся до віруючих зі словом проповіді, в якому розповів про життя шанованої сьогодні святої і подвиг юродства, який на себе взяла блаженна Ксенія, після чого продовжив: «Своїм життям вона викрила ті вади і недоліки, якими володіли люди в усі часи. І зараз, через стільки років після її смерті, вона не залишає нас в своїх святих молитвах перед Богом. Кожна людина, яка приходить до блаженної Ксенії, отримує від неї благодатну допомогу, отримує зцілення, отримує втіху, отримує все те, про що просить і що корисно для нашої душі. Свята Ксенія являє приклад того, як ми повинні жити, як ми повинні вірити, адже нас багато, а шлях до Бога один – це глибока віра, це любов до світу, який нас оточує, це терпіння одне одного, це віра в Іісуса Христа як в свого Спасителя, Який не хоче смерті грішника, але бажає всім спасіння. Нехай же Господь молитвами великої угодниці Божої укріплює і нас, дорогі браття і сестри, на нашому життєвому шляху, нехай Господь допоможе нам бачити наші гріхи, допоможе принести гідний плід покаяння, щоб ми разом з усіма святими і з блаженною Ксенією стали спадкоємцями тихої пристані Царства Небесного!»

Під час богослужіння були піднесені сугубі молитви за мир в Україні та за єдність Православної Церкви.

Після закінчення Літургії було проголошено многоліття всім іменинницям, після чого владика Павел подякував братії, що співслужили, і всім, хто зібрався сьогодні в храмі, за молитви, привітав іменинниць з днем ангела, причасників – з прийняттям Животворящих Христових Таїн, після чого призвав на паству архіпастирське благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: