Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

24.01.2018

Пройшли перші в 2018 році благодійні обіди для знедолених в рамках акції «Нагодуй ближнього»

Відбулася перша в цьому році і вже 16-та за рахунком щотижнева благодійна акція «Нагодуй ближнього», яка проходить з благословення Намісника Лаври, Високопреосвященнішого Павла, митрополита Вишгородського і Чорнобильського. Ідея проведення даної акції належить відділу соціального служіння Лаври.

Організацію і проведення цих благодійних заходів курирує заступник начальника відділу соціального служіння святої обителі ієромонах Гліб. В рамках акції безкоштовним обідом щотижня годують знедолених людей — бездомних, інвалідів, одиноких людей похилого віку.

У благій справі також взяв участь насельник Лаври ієродиякон Піор.

Малозабезпечені і нужденні кияни могли долучитися до православної традиції гостинності не тільки завдяки смачним і ситним стравам, освяченим спільною молитвою і благословенням духовенства Лаври, але і уважно слухаючи наставляння ієромонаха Гліба.

Він привітав усіх з великими святами, пояснив їх історичний і духовний сенс, а також звернувся зі словом настанови на новий рік такими словами: «Відкриється на Страшному суді, який нікого не мине, що єдиним сенсом життя була любов. Тому будь-які наші так звані добрі справи, які звершуються без смирення і любові, не цінні у Бога і не приносять нам спасительної благодаті. Тому, щоб ми не робили хорошого, будемо робити не для своєї слави, яка зів’яне як літні квіти восени, а в ім’я Іісуса Христа, виконуючи Його Божественні заповіді».

Після трапези до насельників Лаври з вдячністю підходили для душевної користі небайдужі люди, задаючи особисті питання. Всі були запрошені на наступні обіди в рамках акції «Нагодуй ближнього».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Київ

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: