Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

02.02.2018

«Кожен повинен проаналізувати своє життя і постаратися хоча б трохи виправитися»

006

Стали доброю традицією обіди для тих, що через складні життєві обставини опинилися за межею бідності. Заходи під назвою «Нагодуй ближнього» проходять з благословення Намісника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла.

Перед початком трапези як зазвичай була прочитана молитва, і до всіх присутніх із напутнім словом звернувся помічник голови відділу соціального служіння Лаври ієромонах Гліб. Отець Гліб нагадав про те, що зараз почалися підготовчі тижні до Великого посту, і тому

«…кожен повинен проаналізувати своє життя і постаратися хоча б трохи виправитися, вступити в піст з чистою совістю. Це набагато важливіше, ніж раціон харчування, хоча і тілесний піст також є важливим. Не всі зможуть тримати піст: хтось через хворобу, хтось по іншій немочі або в зв’язку з певними обставинами життя, але жити з Богом, жити з Христом — це те, до чого ми покликані і про що повинні пам’ятати не тільки в період посту, але і в усі дні нашого життя».

Поспілкувався з людьми і ієродиякон Піор, який на кожній трапезі намагається добрим словом підтримати всіх її учасників. Також взяв участь в роздачі їжі і відповів на духовні питання людей протоієрей Ігор. Далі отець Гліб зазначив, що у постійного відвідувача раба Божого Олександра був ювілей, йому виповнилося 80 років. У зв’язку з цим йому була піднесена ікона Собору всіх преподобних Печерських. День народження в цей день святкувала і офіціант Ірина, якій вручили квіти і ікону, після чого проспівали «многая літа» іменинникам.

На завершення обіду була прочитана подячна молитва, і всі присутні подякували організаторам цієї акції за їхню працю, побажавши невичерпної допомоги Божої у всіх їхніх справах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Київ

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: