Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

31.12.2016

Підопічні соцвідділу отримують привітання та подарунки до Різдва

Для братії соціального відділу дні перед Різдвом Христовим — час, коли потрібно привітати багатьох з одним з найсвітліших християнських свят. Багатодітні сім’ї вже отримали подарунки та привітання, до настання Різдва всім дістається і увага братії, і незмінні яскраві упаковки з цукерками, печивом, фруктами.

Братія запрошують відвідати соціальний відділ Києво-Печерської Лаври тих, хто може самостійно приїхати в обитель. В кабінеті спілкуються з гостями, розпитують про поточні проблеми і потреби. Намагаються кожному надати духовну підтримку, психологічну допомогу. В якості вітання всім вручають подарункові набори, продукти і те, чого потребує гість (наприклад, одяг або взуття, посуд, побутову хімію, засоби гігієни, посуд та інше). Дітворі дарують іграшки, настільні розвиваючі ігри, дитячу літературу.

Братія побували вдома у своїх давніх друзів, які з різних причин не можуть самі прийти в соціальний відділ. Арсенія, який за станом здоров’я не може пересуватися, а також його турботливу маму братія Лаври відвідують часто. Їм завжди дуже раді. Цього разу Арсенія і маму ієродиякон Філарет з братією Лаври привітали з наступаючим Різдвом Христовим, тепло поспілкувалися, вручили ікону, пакет з подарунками і продуктами, витратні гігієнічні матеріали, які потребує лежачий хворий.

Також братія відвідали сім’ю, бувати в гостях у яких дуже люблять. Бабусю, її доньку з інвалідністю та онука, що залишився від її іншої дочки, Господь не залишає в непростій ситуації. Всі вони дуже дорожать одне одним, кожен допомагає і підтримує своїх близьких. Братія Києво-Печерської Лаври з задоволенням спілкувалися, вручили подарунки до Різдва: хлопчик отримав скейтборд, а солодощі, продукти харчування до святкового столу призначені всім членам сім’ї.

Браття і сестри! Соцвідділ прийме пожертвування для нужденних: продукти тривалого зберігання, одяг, взуття, медикаменти, канцтовари, засоби гігієни, побутову хімію.

На вас чекають за адресою: Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

фото Михайла Тафічука

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти благодійність Різдво Христово

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: