Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

10.01.2019

Пацієнтів Центру паліативної допомоги дітям м. Києва привітали братія Лаври

008

З Різдвом Христовим отримали вітання і подарунки від братії юні підопічні соціального відділу Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Архімандрит Гліб відвідав пацієнтів Центру паліативної допомоги дітям м. Києва, які на даний момент перебувають в клініці і також проходять необхідне лікування вдома. Серед них є діти з дуже серйозними проблемами, з обмеженими фізичними можливостями.

Звичайно ж, в першу чергу о. Гліб привітав усіх зі святом, преподав кожному благословення, нагадав про значення цієї великої події — Різдва Христового.

Всім були вручені ікони, подарунки з цукерками. Звичайно, приємно отримувати подарунки, але увага і благоговійне нагадування про велике свято — коли народився Спаситель світу, напевно, найбільш були необхідні і корисні для дітей, чиє серце завжди відчуває добро і щирість.

Браття і сестри! Братія соцвідділу висловлюють подяку усім, хто допомагає їх підопічним, а також нагадують про те, що можна жертвувати сезонний одяг та взуття, продукти тривалого зберігання, канцтовари, побутову хімію і все те, що може знадобитися підопічним відділу соціального служіння Лаври

На вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти Різдво Христово

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: