Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

18.04.2021

Неділя 5-та Великого посту, прп. Марії Єгипетської

011У п’ятий недільний день Великого посту, коли вшановується пам’ять великої подвижниці VI століття преподобної Марії Єгипетської, богослужіння в Києво-Печерській Лаврі очолив Намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел. Під час всенічного бдіння напередодні свята Його Високопреосвященству співслужили митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент, братія і гості монастиря в священному сані.

У сам день свята під час Божественної Літургії Намісник Лаври звернувся до парафіян зі словом проповіді, пояснивши євангельське зачало про грядущі добровільні страждання за нас Господа Іісуса Христа.

Також владика Павел нагадав про подвиг великої святої, житіє якої читалося за богослужінням на минулій седмиці. «Свята Церква пропонує нам для спогаду дивовижний приклад покаяння і Божого милосердя, – продовжив Намісник. – Господь не бажав смерті грішниці, але показав, як вона може прийти до Нього і стати Його нареченою, очищеною покаянням, що перевершила після цього ангелів.

Будемо намагатися сповідатися, жити благочестиво, не впадати у відчай через свої гріхи і через те, що відбувається в світі. Але знаючи, як Господь відкриває шлях спасіння всім бажаючим спастись, будемо сподіватися на милосердя Боже, і за заступництвом Пресвятої Богородиці, молитвами преподобної Марії Єгипетської сподобимося з усіма святими досягти Царства Небесного!»

Під час Літургії підносилися сугубі молитви про припинення «згубної пошесті» і дарування Божої допомоги лікарям.

Після богослужіння митрополит Павел привітав усіх присутніх з недільним днем, причасників – з прийняттям Животворящих Христових Таїн, а на завершення прикликав на всіх, хто молився в цей день в храмі, Боже благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник Неділя

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: