Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

03.07.2022

Неділя 3-тя після П’ятидесятниці

001На третій недільний день після великого свята П’ятидесятниці святкові богослужіння у Великій церкві очолив Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел.

Його Високопреосвященству співслужили голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу Української Православної Церкви митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент, братія та гості монастиря у священному сані.

Після читання Євангелія під час Божественної Літургії владика Павел звернувся до віруючих з архіпастирським словом: «Господь наш Іісус Христос Своїм власним прикладом навчив нас лагідності та смиренню, терпінню та любові. Тому віруюча людина, слідуючи за своїм Спасителем, піднімається з Божою допомогою духовними ступенями, зростаючи в Господі, “… через Якого ми вірою одержали доступ до тієї благодаті, що в ній стоїмо, і хвалимось надією слави Божої” (Рим. 5:2).

Нехай наставить і нас посланий на апостолів Дух Святий на всяку правду, щоб наше скрушене і смиренне серце вмістило спасительну благодать, що веде до життя вічного. Тоді ми, дорогі брати і сестри, спроможемося побачити Того, Хто полюбив нас до створення світу, дарував життя і відкрив нам знову ворота Небесні, щоб і ми вічно славили Його Пресвяте ім’я Отця і Сина і Святого Духа!»

Під час богослужіння підносилися особливі прохання про дарування миру і тиші в землі нашій українській та спасіння від всякого ворога і супостату, а також про благословення Боже для приймаючих у себе тих, хто був змушений залишити свої рідні будинки.

Після Божественної Літургії Намісник Лаври подякував владиці Клименту та братії, що співслужили, за молитви, привітав причасників з прийняттям Животворяших Христових Таїн і преподав напуття та архіпастирське благословення всім віруючим.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник Неділя

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: