Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Важливі новини

17.12.2018

Насельник Лаври обраний вікарієм Дніпропетровської єпархії

FD8A0358На позачерговому засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви, що проходило в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, насельник Святої Печерської обителі архімандрит Андрій (Васілашку) був обраний вікарієм Дніпропетровської єпархії УПЦ.


Архімандрит Андрій народився 5 березня 1979 року в місті Харкові в родині священика. У 1996 році закінчив Одеську духовну семінарію, а в 2005 році — Київську духовну академію. З 15 серпня 2009 року прийнятий в число братії Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври на послух паламаря. 23 лютого 2010 року пострижений в рясофор з ім’ям Сергій на честь преподобного Сергія послушливого, Печерського. 28 лютого того ж року рукопокладений у сан диякона. 8 грудня 2010 року пострижений в мантію на честь святого апостола Андрія Первозванного, а 13 грудня рукопокладений в сан ієромонаха в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських. 22 грудня 2013 року возведений в сан архімандрита.

Ніс послух секретаря Синодальної комісії УПЦ у справах монастирів, начальника швейного відділу, а з 1 жовтня 2013 року — ризничного Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Намісник і братія Лаври сердечно вітають отця Андрія з таким високим обранням, бажають йому кріпості сил і безперестанної допомоги Божої на ниві архіпастирського служіння.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

братія

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: