Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

20.01.2021

Намісник Лаври звершив Літургію в Іоанно-Предтеченському приділі

002-2

Наступний день після великого свята Богоявлення іменується Собором Іоанна Предтечі і присвячений пам’яті Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна. У цей день Божественну Літургію в Іоанно-Предтеченському приділі Успенського собору очолив Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел. Його Високопреосвященству співслужили братія обителі в священному сані на чолі з благочинним архімандритом Іларіоном.

У своєму архіпастирському слові владика Павел розповів про найважливішу подію Домобудування нашого спасіння — Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, а також про проповідь і строге життя Хрестителя Господнього Іоанна: «Сьогодні Предтеча говорить: “Покайтеся, бо наблизилось Царство Небесне” (Мф. 3:2). Ці слова не закінчилися на Йордані, вони адресовані кожному з нас! Ми прийшли в цей світ, щоб навчитися жити. І, приймаючи вчення Церкви, ми повинні прийняти все те, що Господь нам дарував. А саме головне — в Хрещенні Він дарує нам прощення наших гріхів. Господь Многомилостивий і по молитвам Предтечі Іоанна нехай подасть нам Свою благодать і нехай допоможе досягти цієї тихої пристані вічного блаженства!»

На сугубій ектенії підносилися заупокійні молитви за пріснопам’ятного насельника Лаври архімандрита Сильвестра, який відійшов до Господа рівно 3 роки тому після тривалої хвороби.

На завершення богослужіння владика Павел подякував братії, що співслужили, і всім, хто зібрався сьогодні в храмі, за молитви, іменинників привітав зі святом Собору Іоанна Предтечі, причасників — з прийняттям Животворящих Христових Таїн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: