Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

09.05.2016

Намісник Лаври вшанував пам’ять Волинських святих

9 травня в Свято-Успенському жіночому монастирі села Зимно Волинської області Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Онуфрій Митрополит Київський і всієї України очолив всенічне бдіння. Його Блаженству співслужили намісник Святої Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Сервійський і Козанський Павел (Елладська Православна Церква), сонм архієреїв, а також духовенство монастиря.

10 травня Намісник Лаври співслужив Блаженнішому Митрополиту Онуфрію в Успенському соборі міста Володимир-Волинський.

У цей день звершується пам’ять усіх святих землі Волинської і пам’ять преподобного Стефана Печерського, єпископа Володимир-Волинського.

Серед Собору цих святих ми знайдемо і свв. равноап. Кирила і Мефодія, учителів словенських, які найбільшою мірою потрудилися над поширенням християнської віри серед слов’янських народів, і преподобних Успенської Києво-Печерської Лаври, які були або родом з Волині, або в певний період свого життя трудилися на цій землі, також новомучеників і сповідників, які близько століття тому назад засвідчили свою віру і окропили своєю святою кров’ю Волинську землю.

Прикрашає сонм Волинських святих святий преподобний Іов Почаївський, нетлінні мощі якого й донині спочивають в Почаївській обителі, де він протягом багатьох років був ігуменом. Завдяки його трудам і особистому подвигу Православ’я на Волині зміцнювалося як в роки його земного життя, так і по його смерті. Не випадково на ньому, як і на багатьох інших святих, справдилися слова пророка Давида: «Не даси преподобному Твоєму бачити зотління…»

Всемилостивий Господь, молитвами всіх святих землі Волинської і преподобного Стефана Печерського нехай дасть нам довгоочікуваний мир і пошле умиротворення душі кожному з нас.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Предстоятель Зимно Елладська ПЦ

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: