Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

18.06.2018

Намісник Лаври поговорив з майбутнім параолімпійцем Колею Нижниковським

Нам не дано прозрівати задум Господній про людину. З житій святих ми дізнаємося, що саме терплячим перенесенням скорбот, хвороб, бідності очищалася від гріха душа людська і максимально наближалася до небесного світла.

Про цього хлопчика — Колю Нижниковського вже писали після трагедії, що трапилася з ним. Його рідне селище Володарське знаходиться на Донбасі. Два роки тому він, його молодший брат і двоє малюків підірвалися на міні. В родині залишився один Коля, але після складних операцій у хлопчика цілою залишилася тільки одна рука.

Небайдужі люди допомогли, Коля пройшов курс реабілітації, йому підібрали протези. Він всю свою енергію вкладає в професійні заняття плаванням, мріючи стати параолімпійських чемпіоном. Про цю дитину можна сказати словами Священного Писання: «Господь випробовує праведного» (Прип. 10:5). Тому Намісникові Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополиту Павлу особливо радісно і приємно було провести час за духовною бесідою з цим чудовим хлоп’ям.

Владика Павел прийняв у себе Колю з мамою і небайдужими людьми, які допомагають дитині в його лікуванні, психологічному і фізичному зміцненні. Наставляючи, Намісник Лаври нагадав Колі і його супроводжуючим про те, що тільки Господь подає необхідне: «…в хворобі твоїй не будь недбалий, але молися Господу» (Сир. 38:9), і молитовно благословив хлопчика, щоб здійснилися всі його добрі і благі наміри. На завершення було зроблено загальне фото на пам’ять про незабутню зустріч.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник діти

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: