Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

15.11.2016

Намісник Лаври освятив новий спальний корпус для братії

Архітектурний вигляд Лаври знову знаходить свою благоліпність не тільки завдяки реставрації храмів, а й інших споруд, необхідних для повноцінного життя монастиря після його відродження. В рамках плану реабілітаційних робіт на території обителі проводилося знесення нетипових для древньої обителі будівель радянського періоду і будівництво на їх місці корпусів в характерному для Лаври стилі.

Один з таких будинків — новий корпус № 112, розташований за братською трапезною неподалік від Дальніх печер. Споруда не тільки успішно вписалася в ансамбль древніх будівель, але і послужила зміцненню довколишнього схилу і розташованому на ньому критому переходу між печерами.

У своєму слові з нагоди освячення нового корпусу владика Намісник зазначив, що тільки молитвами Пресвятої Богородиці і Печерських святих стало можливим відкриття Лаври майже тридцять років тому, відновлення чернечого життя, реконструкція та розпис храмів, а також відновлення та будівництво нових корпусів для братії. Митрополит Павел призначив комендантом корпусу архімандрита Лаврентія, доручивши йому слідкувати за порядком, чистотою і збереженням монастирського майна.

Фото ієродиякона Петра (Абрамова)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник братія освячення

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: