Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Архів

19.04.2018

Братія Лаври привітали Намісника з днем народження

Насельники Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври привітали з днем народження Намісника монастиря митрополита Павла. Від імені братії до владики Павла звернувся казначей монастиря архімандрит Нестор: «Уже майже чверть століття Ви, дорогий Владико, є Намісник цієї Святої обителі. Ви з ретельністю і гідністю несете покладений на Вас послух, Ви маєте безперестанне піклування про влаштовування всіх сторін монастирського життя для того, щоб кожен, хто сюди приходить, міг отримати тут і духовну розраду, і підтримку, і душевний мир. Своїм особистим прикладом, словом проповіді Ви вчите і нас, монахів, і мирян, що приходять сюди на молитву, вірі в Христа, непорушним євангельським істинам і вірності канонічному Православ’ю.

Серцезнавець Господь, Який бачить Ваш справжній настрій, бачить Вашу любов і справу, які Ви звершуте, завжди допомагає Вам, подає Вам мудрість, сили і терпіння. Незважаючи на всі випробування, Ви є для нас прикладом справжньої вірності своєму покликанню. Нехай за молитвами Пресвятої Богородиці і всіх преподобних Печерських Христос Життєдавець подає Вам Свою всесильну допомогу, оновить Ваші душевні і тілесні сили, щоб Ви ще могли послужити на благо Святої обителі і Святої Церкви многая літа!»

Братія Лаври привітали Намісника Києво-Печерської Лаври митрополита Павла з 57-річчям та 21-ою річницею архієрейської хіротонії та подарували владиці букет квітів. Митрополит Павел у відповідь сердечно подякував отцю Нестору і всій братії Святої Печерської обителі за такі теплі привітання і преподав всім архіпастирське благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник братія вітання

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: