Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

23.05.2022

Намісник Лаври очолив Акафіст Воскресінню Христовому

rpt

Традиційно під час пасхального періоду кожного недільного дня ввечері у храмі прп. Агапіта Печерського звершується Акафіст Воскресінню Христовому. В Неділю 5-ту після Пасхи, про самаряниня читання акафіста в співслужінні братії обителі звершив Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел.

Після закінчення молебного співу владика Павел звернувся до пастви зі словом проповіді. «Коли Воскреслий Христос явився своїм учням, перше, що Він зробив – преподав мир їхнім душам, сказавши: “Мир вам!”, – відзначив Намісник. – Якщо приходить Божественний мир, то людина нічого не боїться, вона слізно бажає зустрічі з Богом, і любов простягається на кожне творіння. Цей ангельський стан, дорогі браття і сестри, подібний до того, що відчували наші прабатьки, перебуваючи в Раю до гріхопадіння. Але благодать розм’якшує і наші пристрасті, і пороки, тому що у Бога більше милості, ніж нашої гріховності та злості.

Якщо будемо дотримуватися у своїх серцях того, що наказав Господь, і виправляти своє життя через покаяння і творіння справ милосердя, то і ми зможемо з милості Божої досягти тихої пристані Царства Небесного!».

На завершення митрополит Павел препоподав усім присутнім у храмі для молитви Боже благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник Неділя акафіст

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: