Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

24.04.2022

Намісник із братією Лаври привітали Священноархімандрита обителі

003

У день Світлого Христового Воскресіння братія на чолі з Намісником Києво-Печерської Лаври митрополитом Вишгородським і Чорнобильським Павлом привітали з Великоднем Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у Хрестовоздвиженському храмі.

Також у перший великодній день Священноначалля, браття та гості монастиря традиційно молилися разом на великій вечірні, під час якої Предстоятель УПЦ прочитав у царських вратах Євангеліє про явлення апостолам Воскреслого Христа.

Після богослужіння був звершений короткий молебень і Блаженнішому Митрополиту Онуфрію з богохранимою паствою було проголошено многоліття. Від імені Священного Синоду, духовенства, ченців та всіх вірних митрополит Павел привітав Предстоятеля УПЦ з Пасхою Господньою.

У відповідь Блаженніший Владика подякував усім за привітання. «Свято Воскресіння дає нам світлу надію, – продолжив Предстоятель. – Він нагадує нам, що зло не переможе світ, бо воно переможено добром, життя перемогло над смертю, правда над неправдою. І у Христі ми знаходимо силу, щоб і самим перемогти труднощі, що зустрічаються на нашому життєвому шляху. Воскресіння Христове також вчить нас дбати про свою душу, щоб вона була з Богом.

Нехай простить нам Господь наші гріхи і допоможе кожному виправитись. Світ виправляється кожною людиною окремо. Якщо кожен дбатиме про своє виправлення, то і світ виправиться.

Хай пошле нам Господь у ці святі дні дух миру, благословить нашу українську землю та народ миром, і щоб ми були вірними чадами Свого Спасителя. Христос Воскрес!»

На завершення всі віруючі могли підійти до Митрополита Онуфрія, щоб отримати пасхальне благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Предстоятель Великдень вітання

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: