Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

25.04.2023

На Радоницю священнослужителі Лаври молилися за упокій спочилої братії

009

У вівторок 2-ї седмиці після Великодня Православною Церквою встановлено особливе поминання спочилих. Цього дня насельники Успенської Києво-Печерської Лаври сугубо молилися за упокій своїх співбратів, які вже відійшли у вічність.

На Радоницю в лаврському Аннозачатіївському храмі було звершено заупокійну ранню Божественну Літургію, а потім панахиду на монастирському кладовищі. Богослужіння очолив духівник обителі архімандрит Антоній у співслужінні братії у священному сані. Напередодні ввечері в храмі в ім’я прп. Агапіта Печерського також було звершено панахиду Пасхальним чином.

Також заупокійне богослужіння за спочилою братією традиційно звершується на братському кладовищі, розташованому при скиті монастиря на вулиці Ягідній.

Святитель Іоанн Златоуст каже: «Недаремно узаконено апостолами творити перед Страшними Таїнами поминання покійних: вони знали, що велика буває від цього користь для спочилих, велике благодіяння».

009І тому молитвами Пресвятої Богородиці, преподобних і богоносних отців наших Печерських і всіх святих Господь нехай упокоїть душі всієї спочилої братії нашої обителі і приведе їх до тихої пристані Царства Небесного!

Вічна ваша пам’ять, достоблаженні отці і братія наші, приснопам’ятні. Христос воскрес!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

братія панахида скит

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: