Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

16.02.2017

Митрополит Павел звершив нічну Божественну Літургію

010

У день пам’яті святих праведних Симеона Богоприємця і Анни Пророчиці Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив Божественну Літургію в храмі на честь Введення в храм Пресвятої Богородиці, який знаходиться в Ближніх печерах обителі.

Після закінчення богослужіння митрополит Павел подякував братії, що співслужили, і прихожанам за молитви, привітав причасників з прийняттям Святих Христових Таїн, а іменинників з днем ангела і закликав на всіх Боже благословення.

Під час ранньої Літургії в храмі на честь ікони Пресвятої Богородиці «Всіх скорботних Радість» зі словом проповіді до парафіян звернувся ієромонах Феоктист.

За словами отця: «…в особі святих праведних Симеона Богоприємця і Пророчиці Анни нам подається приклад довголітнього життя, увінчаного мирною кончиною».

Відповідаючи на питання, чому праведний Симеон не боявся смерті, ієромонах Феоктист пояснив, що таємниця безстрашності святого Богоприємця полягає в тому, що він бачив Спасителя, своє спасіння, а найголовніше за словами Євангелія: «І ото був в Єрусалимі один чоловік, йому ймення Семен, людина праведна та благочестива, що потіхи чекав для Ізраїля. І Святий Дух був на ньому» (Лк. 2:25).
Фото Степана Казьмірука

Фото Степана Казьмірука

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник печери нічна Літургія

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: