Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

17.07.2020

Владика Намісник звершив нічну Божественну Літургію

001У день пам’яті святих царствених страстотерпців Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив Божественну Літургію в Введенському храмі у співслужінні митрополита Ніжинського і Прилуцького Климента, а також братії Святої Печерської обителі в священному сані.

Під час богослужіння підносилися сугубі прохання і молитва, що читається «під час згубної пошесті». Також за Літургією молилися за упокій всіх, хто постраждав від безбожної влади під час гонінь на Церкву в ХХ столітті.

Після закінчення Літургії митрополит Павел подякував митрополиту Климента, братії, що співслужили, за молитви, привітав причасників з прийняттям Животворящих Христових Таїн, іменинників – з днем небесних покровителів. «У цю ніч 102 роки тому звершилося страшне діяння, – сказав владика Павел, – безбожні люди розстріляли сім’ю святих царствених мучеників. Будемо ж молитися, щоб більше ніколи в історії Церкви не повторилися такі події, щоб ніколи Господь не допустив бути таким гонінням, які мали місце ще в минулому столітті. Будемо просити Господа, щоб Він завжди зберігав нас в належному покаянні і благочесті, а подвиг новомучеників і сповідників нашої Церкви завжди укріпляв нас!»

На завершення богослужіння владика Намісник преподав усім архіпастирське благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник печери нічна Літургія

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: