Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

20.01.2023

Митрополит Павел вшанував Собор св. Іоанна Предтечі

001

На другий день після Хрещення Господнього звершується торжество на честь святого, причетного до цієї важливої події Домобудівництва нашого спасіння — Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна.

Божественну Літургію у храмі в ім’я прп. Агапіта Печерського в день свята звершив митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел у співслужінні духовенства Лаври.

Після читання Євангелія, що оповідає про служіння Іоанна Предтечі, Намісник Києво-Печерської обителі звернувся до віруючих з архіпастирським словом. «Сьогодні Свята Церква знову закликала нас, дорогі брати і сестри, послухати проповідь про покаяння святого Пророка і Предтечі Господнього Іоанна. Він був провісником Божої благодаті і приготував людей до прийняття обітованого Месії. За молитвами святого Хрестителя Господнього нехай не позбудемося і ми милості Божої, щоб сподобитися блаженства, приготованого в Царстві Небесному для всіх святих люблячих Його», — побажав пастві митрополит Павел.

Під час Божественної Літургії підносилися особливі прохання про дарування миру і тиші в землі нашій українській та визволення від всякого ворога і супостата, а також про благословення Боже для приймаючих у себе тих, хто був змушений залишити свої рідні домівки.

Після закінчення богослужіння було проспівано славлення Хрестителю Господньому Іоанну, після чого митрополит Павел подякував братії, що співслужили, за молитви, іменинників привітав з днем небесного покровителя, причасників — з прийняттям Животворящих Таїн Христових і прикликав на віруючих Боже благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник Предтеча

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: