Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Архів

06.12.2016

Митрополит Павел вшанував пам’ять святого благовірного князя Олександра Невського

У день пам’яті святого благовірного князя Олександра Невського Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври очолив Божественну Літургію в Ново-Тихвіновському Олександро-Невському жіночому монастирі міста Єкатеринбурга.

Його Високопреосвященству співслужили митрополит Єкатеринбурзький і Верхотурський Кирил, архієпископ Бакинський і Азербайджанський Олександр, єпископ Єдинецький і Бричанський Никодим (Православна Церква Молдови), єпископ Середньоуральский Євгеній, вікарій Єкатеринбурзької єпархії, а також численне духовенство.

Після закінчення богослужіння правлячий архієрей Єкатеринбурзької єпархії митрополит Кирил звернувся до всіх молільників зі словом, в якому сказав, що «…святий благовірний князь Олександр Невський був стоятелем за Святу Русь і за Святе Православ’я. Він зараз близький до нас як і в усі часи. І ми вітаємо тих, хто в цьому храмі сьогодні з нами молилися і співслужили. Ви, владика Павел, в Києві — матері міст руських, в Києво-Печерській Лаврі, сьогодні стоїте за Святе Православ’я. І сьогодні сердечно дякую Вам за Ваше паломництво в наші краї, за Вашу молитву і радію тому, що святий благовірний князь Олександр Невський зібрав нас під свій покров!»

У слові-відповіді митрополит Павел подякував владиці Кирилу, архіпастирям, що співслужили, пастирям, матінці-ігумені за молитви. Особливі слова владики були адресовані настоятельниці монастиря, яка зуміла зібрати сестер, відродити монашеське життя, упорядкувати побут. «Дозвольте подякувати Богові за те, що він дав нам милість молитися на цій благословенній землі, — сказав Намісник Печерської обителі, — нас сьогодні об’єднує Свята Православна Церква і благовірний князь Олександр Невський. На честь цього святого побудовано безліч храмів, тому що він був охоронцем віри Христової і помічником всім. І всі ми повинні дорожити тими хвилинами, які Господь відвів для нашого життя, наслідуючи житіє і стояння у вірі святого благовірного князя».
На завершення владика Павел привітав архієпископа Олександра і всіх іменинників з днем небесного покровителя, побажавши безперестанно перебувати в Святій Православній Церкві.

Фото Степана Казьмірука

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник паломництво Молдавська ПЦ

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: