Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

25.12.2017

Митрополит Павел вшанував пам’ять святителя Спиридона

001У день пам’яті святителя Спиридона Триміфунтського Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив нічну Божественну Літургію у Введенському храмі, який знаходиться в Ближніх печерах нашої святої обителі. Його Високопреосвященству співслужили братія монастиря в священному сані.

Під час богослужіння були піднесені сугубі молитви за мир в Україні.


Святитель Спиридон Триміфунтський є одним з найбільш шанованих святих не тільки Православної Церкви, а й усього християнського світу. Жив святитель в кінці III — першій половині IV ст. Ще під час життя святителя Спиридона за його молитвами до Господа сталося безліч чудес, за що він був відомий далеко за межами міста Триміфунта, в якому йому було відведено бути єпископом. Брав участь святитель Спиридон і в роботі Першого Вселенського Собору, на якому була засуджена єресь аріанства. Спочив у Господі святитель в 348 році під час молитви. Його нетлінні мощі знаходяться в даний час на острові Керкіра в Греції, а за молитвами святителя і донині звершується безліч чудес.

Після закінчення богослужіння митрополит Павел подякував братії, що співслужили, за молитви, привітав всіх молільників з днем пам’яті святителя Спиридона, побажавши, щоб за його молитвами Господь ніколи не залишав нас і «…безперестанно вів вузьким шляхом до тихої пристані Царства Небесного». Також владика привітав причасників з прийняттям Животворящих Христових Таїн і закликав на всіх Боже благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник печери нічна Літургія

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: