Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Архів

21.05.2021

Митрополит Павел вшанував пам’ять св. Іоанна Богослова

000В день престольного свята Києво-Печерської Лаври Намісник обителі звершив Божественну Літургію в Іоанно-Богословському приділі Успенського собору. Його Високопреосвященству співслужили братія монастиря в священному сані.

Напередодні ввечері в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських було звершено всенічне бдіння, яке очолив Намісник у співслужінні духовенства обителі.

Після вибуху Успенського собору, що прогримів в минулому столітті, уцілів лише один з приділів, названий на честь святого апостола Іоанна Богослова. І цим Господь показав нам Свою безмірну любов, проповідь якої стала для апостола любові, як іменує учня Христова Церква, сенсом його життя.

У вівтарній частині цього приділу на настінних розписах зображені сюжети з новозавітних книг святого апостола Іоанна Богослова. Тут можна побачити Горній Єрусалим, момент написання книг святим апостолом під натхненням Святого Духа, а зображення Чорнобильської трагедії трактується як виконання одного з пророцтв, описаних в книзі Одкровення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник апостоли

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: