Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

18.11.2020

Владика Павел відвідав монастирі Закарпатської області

004В рамках поїздки до святинь Західної України глава Синодальної комісії у справах монастирів Української Православної Церкви митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив архіпастирський візит в чернечі обителі Мукачівської єпархії.

Після молитви в головному храмі в ім’я Живоначальної Трійці Кирило-Мефодіївського жіночого монастиря м. Свалява Намісник Києво-Печерської Лаври подарував ігумені Ніні ікону преподобного Антонія Печерського. У своєму напутньому слові владика Павел сказав: «Я вдячний Богу, що ми можемо перебувати в цьому святому місці і помолитися у вашій обителі. Нехай Господь спасає Вас, матінко Ніно, і всіх сестер за те, що ви невпинно підносите тут свої святі молитви за мир у всьому світі, за нашу країну, за те, щоб у нас нарешті запанував мир і припинилася згубна пошесть. Ви молитеся за своїх рідних і близьких, і за всіх, хто просить ваших святих молитов. Перебуваючи в послусі і працях, ви не забуваєте про Бога. Нехай Христос Спаситель світу зміцнює вас в цьому нелегкому, але радісному чернечому шляху, дарує міць, сили і здоров’я! Хай береже вас Господь!»

Також паломники з Лаври на чолі з митрополитом Павлом були тепло зустрінуті братією Покровського монастиря села Ракошино на чолі з архімандритом Митрофаном.

Владика Павел підніс братії ікону преподобного Феодосія Печерського, після чого преподав усім архіпастирське благословення.

На завершення відвідування монастирів були зроблені пам’ятні фотографії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник монастирі

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: