Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

22.03.2021

Митрополит Павел очолив урочистості в м. Корці

002З нагоди святкування Корецької ікони Пресвятої Богородиці, іменованої «Споручниця грішних», в Свято-Троїцькому Корецькому ставропігійному жіночому монастирі, розташованому на Волині в місті Корці (Рівненська область), були звершені урочисті богослужіння, які очолив глава Синодальної комісії у справах монастирів Української Православної Церкви митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел.

В день свята Його Високопреосвященству співслужили митрополити Дніпропетровський і Павлоградський Іриней, Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, Ніжинський і Прилуцький Климент; архієпископи Шумський Іов, Городницький Олександр, Вознесенський і Первомайський Олексій; єпископи Згурівський Амвросій і Камінь-Каширський Афанасій.

Напередодні ввечері владика Павел очолив в обителі всенічне бдіння з Акафістом перед Корецькою іконою Пресвятої Богородиці.

У своєму архіпастирському слові Намісник Лаври привітав усіх з днем вшанування святого образу «Споручниця грішних», закликавши: «У цей день ми вшановуємо чудотворний образ Цариці Небесної, який перебуває в цьому монастирі. Будемо ж просити у Заступниці роду християнського ніколи не залишати нас і цю святу обитель!» Особливі слова подяки за молитви і численні праці були адресовані сестрам на чолі з ігуменею Рафаїлою (Хільчук).

За богослужінням підносилися заупокійні молитви за новопреставлену  ігуменю Кременецької обителі матушку Маріоніллу.

Після Літургії було звершено славлення перед чудотворною іконою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник монастирі

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: