Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

21.04.2018

Лаврські насельники відвідали дітей у дитячому розподільнику № 1 м. Києва

004

У числі тих, кого браття Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври постійно відвідують з гостинцями і подарунками, знаходяться підопічні Відділу соціального служіння з Центру соціально-психологічної реабілітації дітей № 1 м. Києва. Діти дуже люблять гостей зі святої обителі, як завжди радо зустрічали ієромонаха Мойсея.

Батюшка приїхав в дитячий розподільник з пасками і солодощами. Звичайно ж, в першу чергу отець Мойсей розповів про значення для всіх людей Воскресіння Христового після його страждань і смерті на Хресті. Діти також розповідали батюшці, чому символом Великодня вважають паски і крашанки. Вони з щирою зацікавленістю задавали питання на духовні теми, із задоволенням слухали грамотні та змістовні відповіді гостя. Отець Мойсей зазначив, що дітям було дуже цікаве і важливе живе спілкування в теплій душевній обстановці, його не хотіли відпускати.

Побажавши всім жити з пасхальною радістю постійно, батюшка запросив діточок відвідати Лавру.

Браття і сестри! Братія соцвідділу висловлюють подяку всім, хто допомагає їх підопічним, а також нагадують про те, що можна жертвувати сезонний одяг та взуття, продукти тривалого зберігання, канцтовари, побутову хімію і все те, що може знадобитися підопічним Відділу соцслужіння Лаври. 

Вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти Київ

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: