Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

26.04.2019

«Господи, Ти на вільні страждання прийшов…»

003У Велику П’ятницю, коли Православною Церквою встановлено спомин спасительних страждань Господа і Бога, Спаса нашого Іісуса Христа, Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел очолив читання царських часів в Хрестовоздвиженському храмі обителі. У вівтарі молився архієпископ Бучанський Пантелеімон.

Згідно з богослужбовим Уставом Православної Церкви у Велику П’ятницю не звершується Божественна Літургія, а на царських часах читається паремія, апостольський і євангельський уривки, присвячені прообразам або подіям страждань і погребіння Спасителя.

Напередодні ввечері в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських Священноархімандрит Святої Печерської обителі Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив утреню з читанням Дванадцяти Страсних Євангелій. Предстоятелю Української Православної Церкви співслужили: Намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, архієпископ Бучанський Пантелеімон, єпископ Баришівський Віктор, ректор Київських духовних шкіл єпископ Білогородський Сильвестр, а також братія Києво-Печерської Лаври у священному сані.

Нагадуємо, що сьогодні о 14:00 буде звершена велика вечірня з винесенням Плащаниці одночасно в Трапезному храмі і Успенському соборі, а утреня з погребінням Плащаниці — о 17:00 в Трапезному храмі, о 23:00 — у Великій церкві.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник Предстоятель

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: