Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

17.04.2017

Духовенство і паства Київської єпархії привітали Предстоятеля УПЦ зі святом Воскресіння Христового

005У понеділок Світлої седмиці духовенство Київської єпархії на чолі з Намісником Києво-Печерської Лаври митрополитом Павлом зустрічали Предстоятеля Української Православної Церкви біля Святих врат, після чого Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив пасхальну вечірню у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських.

За богослужінням молилися Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній (ректор Київських духовних шкіл), вікарії Київської Митрополії, численне духовенство Київської єпархії.

Після закінчення вечірні владика Павел звернувся до Предстоятеля з вітанням, сказавши: «Ви постійно закликаєте вірних чад Церкви до любові, покаяння, спасіння і перемоги над ворогом роду людського. Ваші труди великі. Ми не можемо всіх їх перелічити — вони всі відомі тільки Богу. Сильна Ваша молитва, а благодать, яку Ви стяжали, збирає Вашу паству не тільки в Києво-Печерській Лаврі, а й у всій повноті Української Православної Церкви.

Ваше Блаженство, ми дякуємо Богу за те, що Він дарував нам такого Первосвятителя, ми молимося, щоб Господь умудряв паству Вашими словами. Нехай Всемилостивий Господь дарує Вам здоров’я, довголіття і многая літа!»

У слові-відповіді Блаженніший Митрополит Онуфрій подякував митрополиту Павлу за теплі слова і привітав з найбільшим днем для кожного християнина: «Воскресіння Христове — це свято життя. Господь через Своє Воскресіння повернув нас до того життя, заради якого ми були створені Богом, і яке ми втратили через непослух в Раю. Це дивовижне свято об’єднує Церкву Небесну і земну. Воскресіння Христове дало людині все, що їй необхідно для нормального життя на землі і для спасіння в вічності на Небі.

Церква завжди була, є і буде тим місцем, де людина знаходить справжній мир — мир з Богом, з собою, зі своєю совістю і мир з усіма оточуючими. Нехай Господь допоможе нам, щоб ми були справжніми чадами Церкви Христової, могли користуватися тими благами, які Господь подарував нам через Своє славне Воскресіння, щоб ми були вмістилищем миру Божого, і цим миром освячували всіх, хто знаходиться поруч з нами!»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Предстоятель Київ Великдень

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: