Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

28.11.2021

«Добро – це свідчення про Бога»

002

23-го недільного дня після великого свята П’ятидесятниці Божественну Літургію в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври звершив Священноархімандрит обителі Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Під час богослужіння Предстоятелю Української Православної Церкви співслужили єпископ Баришевський Віктор, єпископ Бородянський Марк, братія та гості монастиря у священному сані.

Після читання євангельської притчі Спасителя про доброго самарянина Блаженніший Митрополит Онуфрій звернувся до віруючих з архіпастирським словом, пояснивши, що означає християнське добро.

«Господь навчає нас, що ми маємо робити добро всім людям, – відзначив Предстоятель УПЦ. – Насамперед своїм по вірі, а потім усім іншим. Добро – це свідчення про Бога. “Так хай сяє світло ваше перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла і прославляли Отця вашого Небесного” (Мф.5:16), – сказав Господь наш Іісус Христос. Тому ми повинні свідчити про Бога і про те, що Він є Любов. Він наш Творець, Котрий створив нас і дав силу наслідувати Його і теж робити добро.  

Нехай Господь допоможе нам творити добро в міру своїх сил і бути подібними до нашого Творця, і тоді Його благословення буде з нами, і ми будемо йти тим шляхом, який веде людину до вічності в Христі Іісусі Господі нашому!»

Братське богослужіння в Успенському соборі Лаври очолив блюститель Далеких печер архімандрит Даміан у співслужінні духовенства монастиря.

За богослужінням підносилися сугубі молитви про припинення згубної пошесті та допомогу Божу лікарям.

Після закінчення Літургії Предстоятель УПЦ привітав усіх, хто зібрався цього дня у храмі, з недільним днем, після чого прикликав на всіх віруючих Боже благословення.

Браття та сестри! У день пам’яті святої великомучениці Катерини (7 грудня) буде звершено велике освячення нового лаврського храму на честь пр. Агапіта Печерського. Зустріч Священноархімандрита обителі о 7.30 ранку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Предстоятель братське богослужіння

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: