Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

08.06.2019

Діти з обмеженими фізичними можливостями відвідали Лавру

020З благословення Намісника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла і на прохання громадської організації «Життя» для дітей з обмеженими фізичними можливостями в храмі на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» було звершено молебень. Богослужіння очолив насельник Святої Печерської обителі ієромонах Інокентій.

Після закінчення молебню отець Інокентій надів кожній дитині на голову одну з лаврських святинь, яка знаходиться в цьому храмі — шапочку преподобного Марка Гробокопача.

Також отець ієромонах розповів про життя і подвиг преподобного Марка, чиї мощі знаходяться в Ближніх лаврських печерах, і звернувся до діток зі словом настанови: «У ці дні ми святкуємо велике свято Вознесіння Господнього, яке відбулося на сороковий день після Світлого Христового Воскресіння. Після Вознесіння і до Трійці святі апостоли перебували в Сіонській світлиці, не відлучалися від храму і очікували Зішестя на них Святого Духа, про Котрий говорив їм Іісус Христос під час Свого Вознесіння.

Нехай Всемилостивий Господь завжди допомагає вам, нехай Його благодатна сила безперестанно перебуває з вами, а Дух Святий, Зішестя Якого ми, як колись і апостоли, очікуємо в ці дні, щедро наповнює ваші душі! Миру, радості, любові і міцного-міцного здоров’я вам в усі дні вашого життя!»

На згадку про відвідини Лаври ієромонах Інокентій роздав діткам іконки та солодощі. На завершення було зроблено пам’ятне фото.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: