Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

26.04.2017

Братія соцвідділу привітали дітей з Великоднем

006
У братії соціального відділу Києво-Печерської Лаври зовсім недавно додалося приємних турбот: список підопічних, з якими планується підтримувати постійний зв’язок, поповнився вихованцями Центру соціально-психологічної реабілітації дітей м. Києва. Діти з радістю приїхали до святої обителі, зустрічав гостей глава соцвідділу ієромонах Лукіан.

Для юних паломників провели насичену екскурсію по найдавнішому монастирю, в тому числі діти опускалися в печери, з благоговінням прикладалися до святих мощей преподобних отців Печерських, був відслужений подячний молебень.

Радує, що діти не тільки проявили звичайний в такому віці інтерес до нового, а дійсно відчули справжню пасхальну радість, відчули Божу благодать, яка незримо постійно перебуває в Лаврі.

В ході знайомства з братією дітвора із задоволенням спілкувалася з насельниками Лаври. Дітей цікавило багато чого, в тому числі і особливості життя братії в монастирі, також звучали питання як на теми духовно-моральні, так і звичайні, життєві, мирські.

Дітям вручили ікону Пресвятої Богородиці з преподобними Антонієм і Феодосієм Печерськими, що предстоять перед Нею, свіжоспечені лаврські паски, кошики з вітальними листівками і солодощами. Дорогі гості дякували братії Лаври за гостинність, увагу подарунки.

Також в ці святкові дні братія соціального відділу Києво-Печерської Лаври побували в спеціалізованому загальноосвітньому дитячому будинку змішаного типу «Малятко». Зустрічали братію педагоги і, звичайно ж, дітвора!

Діти і вихователі провели екскурсію для гостей, розповіли про життя дружного колективу, продемонстрували поробки, які діти змайстрували своїми руками.

Звичайно ж, всім дісталися найсвіжіші і ароматні паски від пекарів з Лаври, солодощі. Братію запрошували приїжджати частіше, проводжали діти з завучем з деяким жалем.

Соціальний відділ Лаври нагадує про те, що його підопічні потребують багато чого, і кожен з нас може внести посильну допомогу в справи милосердя. Підопічні соцвідділу мають потребу в самому елементарному, потрібний одяг і взуття для дітей і дорослих (можна б/в, але в хорошому стані), медикаменти та витратні матеріали, продукти харчування тривалого терміну зберігання, засоби особистої гігієни та побутова хімія, канцелярські товари для школярів, інше. Можна надавати фінансову підтримку.

На вас чекають за адресою: Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти Київ

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: