Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

03.09.2017

Братія обителі привітали свого духівника з днем тезоіменитства

001У день пам’яті святого преподобного Аврамія трудолюбивого, що в Ближніх печерах почиває, братія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври на чолі з казначеєм архімандритом Нестором привітали духівника обителі, найстарішого насельника монастиря архімандрита Аврамія (Куяву) з днем небесного покровителя.

Від імені Намісника, Духовного Собору і всієї у Христі братії отець Нестор звернувся з теплими словами до іменинника, сказавши: «Ваше життя і Ваш особистий подвиг є прикладом для кожного з нас! Ми маємо великий дар від Бога в тому, що можемо жити і молитися разом з Вами. Ви несете нелегкий послух духівника обителі, є єдиною сполучною ланкою братії з тими подвижниками старої Лаври, хто вже перейшов в життя вічне. Віримо і знаємо, що завдяки і Вашим молитвам стало можливим відродження монашеського життя в нашій Святій обителі майже тридцять років тому. Дуже просимо Вас і надалі молитися, щоб Господь зберіг Святу Печерську Лавру, щоб лампада чернечої молитви тут більше ніколи не згасла, а братія з таким же завзяттям могли нести свій монашеський подвиг. У день Вашого тезоіменитства прийміть найкращі побажання і найщиріші вітання. Нехай Господь зміцнює Вас, оновлює душевні і тілесні сили і дарує Вам здоров’я і довголіття на многая літа!»

Також отець Нестор підніс в подарунок отцю Аврамію просфору, з якої на Літургії вилучалися частинки за здоров’я іменинника. У слові-відповіді отець архімандрит подякував всій братії за вітання, закликавши на всіх них Боже благословення. На завершення зустрічі насельники монастиря проспівали отцю Аврамію многоліття.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

братія іменини духівник

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: