Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

11.04.2018

Богослужіння Світлої середи очолив митрополит Павел

003Напередодні середи Світлої седмиці Намісник Києво-Печерської Лаври очолив вечірнє богослужіння Пасхальним чином в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських. Владиці Намісникові співслужили братія Лаври у священному сані. У вівтарі молився архієпископ Бучанський Пантелеімон.

Вранці в середу у Великій церкві обителі була звершена святкова Божественна Літургія, за якою молилися клірики і вірні чада Ніжинської єпархії Української Православної Церкви, які з благословення правлячого архієрея архієпископа Ніжинського і Прилуцького Климента звершують паломництво по святинях міста Києва та Західної України, зокрема в Почаївську Лавру.

Богослужіння у співслужінні архієпископа Климента і численного духовенства Ніжинської єпархії очолив Намісник Святої Печерської обителі митрополит Павел.

Після закінчення богослужіння навколо Успенського собору був звершений Пасхальний хресний хід, після закінчення якого митрополит Павел подякував владиці Клименту за труди і молитви, які він звершує на ниві Христовій як правлячий архієрей Ніжинської єпархії. Також владика Намісник привітав батюшок зі святом Світлого Христового Воскресіння, прихожан і паломників, які причащалися, — з прийняттям Святих Христових Таїн, побажав, щоб їх паломництво принесло гідний плід і послужило для духовної користі, після чого призвав на всіх Боже благословення. Після подячного слова за можливість молитися в святому місці архієпископ Климент подарував Намісникові Лаври ікону святителя Іоасафа Білгородського на молитовну пам’ять. На завершення богослужіння було проспівано «многая літа» і зроблене загальне фото.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник Великдень

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: