Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

18.10.2018

Благочинний Лаври нагороджений орденом Преподобних Антонія і Феодосія Печерських

056Архімандрита Антонія — благочинного Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври в його день п’ятдесятиріччя привітав Священноархімандрит обителі Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. До цього дня Блаженніший Владика вручив ювіляру орден Преподобних Антонія і Феодосія Печерських I ступеня, побажавши «безперестанної допомоги Божої в несенні чернечого послуху на благо святої обителі, Святої Православної Церкви, всього боголюбивого народу, що приходить в Лавру для поклоніння великим святиням православного світу».

Також отця Антонія привітали Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, члени Духовного Собору і братія монастиря. «Нехай Господь береже Вас у доброму здоров’ї, — побажав владика Павел від імені всієї братії, — Ви все своє свідоме життя провели в храмі, Ви були і є працівником Церкви Христової. На Вас покладено відповідальний послух бути благочинним головної святині не тільки нашого народу, а й усього християнського світу. Нехай Всемилостивий Господь укріплює Вас у цій праці і допомагає з гідністю нести всі монашеські обіти!»


Архімандрит Антоній (в миру — Оліфірович Юрій Миколайович) народився 17 жовтня 1968 року на Волині. У 1994 році вступив до числа братії Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, прийнявши чернечий постриг на честь преподобного Антонія Печерського. У тому ж році була звершена священницька хіротонія отця Антонія. Ніс послух ризничного Лаври, а з 2008 року — благочинного Святої Печерської обителі.

Братія Києво-Печерського монастиря бажає отцю Антонію багатьох років життя, здоров’я душевного і тілесного, безперестанної радості у Воскреслому Спасителеві і спасіння душі! Многая і благая літа!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

братія ювілей нагородження

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: