Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Важливі новини

28.07.2025

Намісник Лаври вшанував пам’ять рівноапостольного великого князя Володимира

У день пам’яті рівноапостольного великого князя Володимира, у Святому Хрещенні Василія (+1015) Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павло у співслужінні братії обителі в священному сані звершив Божественну Літургію (а напередодні ввечері – всенощну) в домовому храмі.

Після закінчення Літургії були проспівані тропар, кондак і величання рівноапостольному князю Володимиру, а також прочитана молитва перед іконою святого, після чого владика Павел подякував співслужачій братії за молитви, привітав з днем ангела, причасників – з прийняттям Животворящих Таїн Христових і закликав на паству і паломників Боже благословення.

Великий князь Володимир (нар. бл. 960 р.) був онуком святої княгині Ольги, яка також у першій половині свого життя була язичницею, але з Божої волі прийняла християнство і подала приклад благочестивого і праведного життя князю Володимиру.

Відрікшись від ідолопоклонства, хрестившись і охрестивши свій народ, князь Володимир виявляв виняткове милосердя до людей, поширюючи християнство в Київській Русі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.



Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник равноап.Володимир

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: