Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Архів

18.02.2017

Всенічне бдіння Неділі про Страшний суд

 

Готуючи до періоду Великого посту своїх вірних чад, Свята Православна Церква встановлює підготовчі Неділі. Напередодні Неділі про Страшний суд в Лаврі були звершені вечірні богослужіння.

Всенічне бдіння в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Його Блаженству співслужили Намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, ректор Київських духовних шкіл митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископи: Гурій (Кузьменко), Бучанський Пантелеімон, Макарівський Іларій, єпископ Ірпінський Климент, а також братія монастиря в священному сані.

Особливістю даного богослужіння є те, що під час полієлея виконується піснеспів «На ріках Вавилонських», який покликаний підготуватися людині духовно до початку Великого посту. Також був проспіваний особливий піснеспів «Покаяння відкрий мені двері, Життєдавче…», який буде і надалі супроводжувати нас у дні Святої Чотиридесятниці.

Фото Андрія Євенчука 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Предстоятель всеношна

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: