Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

06.10.2018

Виставка «Покровська» відкрилася в Лаврі

0276 жовтня в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі розпочала роботу православна виставка «Покровська». За доброю традицією Печерський монастир кілька разів на рік приймає у себе гостей, які представляють різні вироби, продукцію та інше.

Перед відкриттям був відслужений молебень, який очолив архімандрит Гліб. Після молитви він звернувся до всіх учасників виставки з напутнім словом: «Виставка, яку ми сьогодні відкрили, приурочена до свята Покрови Пресвятої Богородиці. Нехай молитвами Пречистої Діви, Яка безперестанно простягає на нас Свій Омофор, Господь укріпить усіх нас, допоможе з гідністю зустріти і провести це свято. Всім учасникам бажаю плідно попрацювати во славу Божу, бути уважними до всіх парафіян і паломників, не забувати про те, що всі ми перебуваємо в головній святині нашого народу і по своїх силах повинні нести кожній людині частинку свого тепла і любові. Пречиста Діва нехай укріпить і захистить всіх нас. Всім ангела-хранителя!»

Такі заходи завжди викликають великий інтерес у відвідувачів. На виставці можна придбати ікони і богослужбове начиння, книги для православного читача, в тому числі і дитячу літературу, православні фільми, мультфільми і піснеспіви на дисках, продукти бджільництва та мед нового збору, лікувальні трав’яні чаї і багато іншого. Також можна замовити поминання за здоров’я та за упокій в монастирях — учасниках заходу.

Виставка буде відкрита з 9.00 до 19.00 до 14 жовтня. Дислокація — критий перехід до Ближніх печер і дорога, яка веде до Дальніх печер (територія Нижньої Лаври). Вхід вільний.

Телефон для довідок: (044)-255-11-19.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

ярмарок

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: