Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

17.01.2022

Учні художньої школи розкривають свої таланти під час уроків

007У сім’ях, де віруючі батьки дбають про те, щоб діти теж росли віруючими, красу навколишнього світу розуміють не як випадковість, а як творіння Боже.

Тому у недільній школі Києво-Печерської Лаври діти з ієромонахом Мардарієм вивчають на уроках Закон Божий. Під час бесід вихованці дізнаються не лише про чудесне творіння Боже, але й про те, що можна побачити лише очима віри та прочитати у Священному Писанні.

Також й інші заняття художньої школи викладачі проводять так, щоб дітлахи розуміли, що все, що вони бачать та відчувають, викликало подяку Творцю за милість до людини.

Наприклад, цього разу в старшій групі діти на заняттях створювали ескізи вітражів, для чого вивчали теорію вітражного мистецтва. Також знайомилися з видами монументального мистецтва на прикладах.

У молодшій групі заняття було присвячене Різдву та Святкам. Малята робили конверт для вітального листа, прикрашали його аплікаціями, а ще розмальовували хустку в техніці батика.

Прекрасні малюнки з колядниками на наших фотографіях, безсумнівно, говорять про високий професіоналізм викладачів, які допомагають розкрити таланти юних художників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Схожі матеріали

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: