Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

30.04.2021

У Лаврі звершено читання Страсних Євангелій

003У П’ятницю Страсної седмиці у всій Православній Церкві читаються Євангелія, присвячені спокутним стражданням Господа Іісуса Христа, які Він добровільно претерпів заради нашого спасіння.

Напередодні ввечері в Києво-Печерській Лаврі богослужіння читань дванадцяти Страсних Євангелій очолив Священноархімандрит обителі Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Предстоятелю Української Православної Церкви співслужили: Намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк, братія і гості обителі в священному сані.

У сам Великий П’яток згідно богослужбового Уставу Православної Церкви не звершується Божественна Літургія, а на царських часах читаються паремії, апостольські і євангельські зачала, присвячені прообразам або подіям страждань і погребіння Спасителя.

Чинопослідування царських часів в Хрестовоздвиженському храмі обителі очолив митрополит Павел.

Нагадуємо, що сьогодні о 14:00 буде звершена велика вечірня з винесенням Плащаниці одночасно в Трапезному храмі і Успенському соборі, а утреня з погребінням Плащаниці — о 17:00 в Трапезному храмі, о 23:00 — у Великій церкві.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: