Онлайн трансляція | 12 вересня
Назва трансляції
- 12 сентября 2015 Название трансляции
- 12 сентября 2015 Название трансляции
- 12 сентября 2015 Название трансляции
- 12 сентября 2015 Название трансляции
- 12 сентября 2015 Название трансляции
- 12 сентября 2015 Название трансляции
- 12 сентября 2015 Название трансляции
- 12 сентября 2015 Название трансляции
Важливі новини
«Смирення зробило преподобних отців гідними стяжання благодаті Божої»
У день особливого вшанування преподобних отців Києво-Печерських, що спочивають у Феодосієвих печерах, богослужіння у святій обителі звершив Предстоятель УПЦ Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Напередодні ввечері в храмі в ім’я прп. Агапіта Печерського Священноархімандрит Святої Печерської Лаври очолив соборне братське всенічне бдіння зі святковою літією.
У сам день свята в цьому ж храмі під час Божественної Літургії Предстоятелю Української Православної Церкви співслужили: керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, голова Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент, митрополит Тульчинський і Брацлавський Сергій, архієпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, архієпископ Петропавлівський Андрій, архієпископ Згурівський Амвросій, архієпископ Вишнівський Спиридон, архієпископ Ірпінський Лавр, архієпископ Бородянський Марк, архієпископ Бишевський Кирило, єпископ Гостомельський Аркадій, а також братія і гості монастиря в священному сані на чолі з духівником монастиря архімандритом Антонієм.
Після читання Євангелія Першосвятитель звернувся до пастви з архіпастирським словом, нагадавши про подвиг угодників Божих, які спочивають у Дальних печерах Лаври.
«Преподобні отці Печерські несли різноманітні подвиги, але всіх їх об’єднувало те, що подвиг був спрямований на здобуття смирення і любові. Смирення зробило преподобних отців гідними стяжання благодаті Божої, а любов поєднала з Богом і вони сьогодні предстоять на Небі біля Престолу Божого і моляться за нас», – нагадав Предстоятель.
На завершення богослужіння в центрі храму було проспівано славлення свята і прочитано молитву преподобним отцям Печерським, після чого Блаженніший Владика Онуфрій привітав співслужителів священнослужителів і всіх віруючих зі святом, причасників – з прийняттям Тіла і Крові Христових і закликав на паству архіпастирське благословення.
Відеозапис соборних богослужінь з храму в ім’я прп. Агапіта Печерського доступний за посиланнями: всеношна і Літургія
Фотогалерея:
Редакція сайту www.lavra.ua
Теми
ПредстоятельСхожі матеріали
Важливі новини
«На горі високій преобразився ти, Блаже, показавши учням Твоїм силу Твою…» 19.08.2023Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту















































Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: