Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Важливі новини

20.09.2020

Преставився духівник Лаври архімандрит Аврамій

Браття і сестри! Зі скорботою повідомляємо, що сьогодні, напередодні святкування Різдва Пресвятої Богородиці, на 95-му році життя відійшов до Господа духівник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архімандрит Аврамій (Куява). Чин відспівування отця Аврамія буде звершено у вівторок, 22 вересня, після закінчення ранньої Божественної Літургії в Успенському соборі.

Батюшка був прикладом християнина для всіх насельників нашої святої обителі і тих парафіян, кого опікував духовно. Все його життя було підпорядковане слідуванню Промислу Божому. Але у Бога всі живі. Тому сьогодні наша обитель отримала ще одного ревного небесного молитовника у Господа.

Приносимо співчуття рідним отця Аврамія і всім, кого він наставляв у вірі Христовій, а також просимо молитов за упокій його душі в оселях праведних, де всі святі спочивають!

Отець Аврамій (в миру — Адам Куява) народився 24 квітня 1926 року. В Лавру він прийшов 67 років тому, свої перші послухи ніс в повоєнний час — один з найскладніших періодів в історії Церкви.

Перед закриттям Лаври старець був таємно пострижений в схиму з нареченням імені Агапіт на честь преподобного Агапіта Печерського, лікаря безкорисливого.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

братія відспівування

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: