Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

17.05.2021

Намісник очолив престольне свято скиту Лаври

001В день особливого вшанування Печерської ікони Божої Матері (з преподобними Антонієм і Феодосієм) Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив Божественну Літургію в головному храмі лаврського скиту на вулиці Ягідній міста Києва. Його Високопреосвященству співслужив собор архіпастирів, братія і гості обителі в священному сані.

Під час богослужіння владика Павел звернувся до всіх віруючих із архіпастирським словом, розповівши про те, як зовсім недавно на цьому місці почалося відродження чернечого життя і з милості Божої тепер можна приносити Безкровну Жертву в боголіпному храмі.

«Господь в нас не має потреби, але ми потребуємо Його допомоги, – продовжив митрополит Павел, – ми – Його творіння, і Він завжди нас чекає. І ті чудеса, які завжди виникали від образу Божої Матері «Печерського», котрий ми сьогодні особливо шануємо, ще одне підтвердження цієї великої любові Бога до нас.

Ми завжди, дорогі браття і сестри, повинні звертатися до Пресвятої Богородиці як до Матері, Яка завжди чує наші прохання і молитви і несе їх до Свого Сина. А місце це – нагадування, що ми в цьому світі тимчасово, тільки в гостях, і вже зараз повинні готуватися до вічного життя».

Під час богослужіння підносилися сугубі заупокійні молитви за новопреставленого монаха Паїсія і всю братію, яка почиває на кладовищі скиту.

На завершення Літургії митрополит Павел привітав скитоначальника архімандрита Пимена і всіх парафіян з престольним святом, після чого був звершений хресний хід.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник престольне свято скит

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: