Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

26.01.2023

Намісник Лаври освятив медикаменти для передачі пораненим

001З самого початку війни на території України з благословення Намісника Києво-Печерської Лаври братія обителі та волонтери допомагають постраждалим співгромадянам у їхніх потребах.

Медикаменти, одяг та продукти харчування, автомобілі для допомоги пораненим передаються в усі кутки країни, щоб допомогти пережити ці страшні дні випробувань.

Сьогодні були прийняті для передачі українським військовим на фронт та медичним установам лікарські засоби. У своєму зверненні до поранених митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел побажав усім постраждалим українцям звільнення від недуг та допомоги Божої для якнайшвидшого одужання.

002Браття і сестри! Ми продовжуємо просити про надання допомоги підопічним відділу соціального служіння Києво-Печерської Лаври. Можна жертвувати одяг та взуття. Будемо вдячні за продукти харчування тривалого зберігання, засоби гігієни, антисептики, побутову хімію та все те, що може знадобитися людям у непростих життєвих обставинах.

На вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону:  063-229-76-98.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: