Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

09.02.2021

Митрополит Павел звершив відспівування насельника Лаври

006В день, коли святкується пам’ять святих отців наших і вселенських великих учителів і святителів Григорія Богослова і Іоана Золотоустого, богослужіння в Києво-Печерській Лаврі очолив Намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел.

Владика очолив напередодні ввечері полієлейне богослужіння в Трапезному храмі, а в сам святковий день Божественну Літургію в Хрестовоздвиженському храмі.

Після закінчення богослужіння Намісник Лаври пояснив слова Господні про засохлу смоківницю. «Всі ми сьогодні можемо зробити звіт про своє життя, – зазначив владика Павел. – Чи є в нашому житті плоди милосердя, любові, терпіння, лагідності, глибокої віри і смирення? Якщо немає, то можемо уподібнитися тій смоковниці, що мала тільки листя без плодів». Також митрополит Павел закликав помолитися за спочилого священнослужителя Лаври: «Сьогодні ми проводжаємо в останню путь нашого співбрата новопреставленого ієромонаха Володимира, який не так багато знаходився в обителі. Його лагідність і смиренність, любов до людей привели в Лавру під Покров Божої Матері. Будемо просити і благати Всемилостивого Бога, щоб Він простив брату нашому всі його гріхи вільні і невільні і дарував Йому життя вічне в тихій пристані Царства Небесного!»

Потім по новопреставленому насельнику Лаври було звершено Чин відспівування.

Напередодні ввечері труна з тілом спочилого насельника Лаври ієромонаха Володимира була поставлена в Хрестовоздвиженському храмі, а після вечірньої служби була звершена братська панахида за новопреставленим.


иеромонах ВладимирІєром. Володимир (в миру – Руснак Віктор Григорович) народився 1951 р. у м. Ізмаїлі Одеської обл.

У 1993 році був пострижений у чернецтво з ім’ям Володимир на честь рівноапостольного князя і служив ієродияконом в Успенському Одеському Патріаршому монастирі.

Рукопокладений в м. Тульчині в сан пресвітера в 2005 р.

В Лавру поступив 20 квітня 2017 року, знаходився на загальному послусі.

Після богослужінь труна з тілом покійного ієромонаха Володимира була відвезена в лаврський скит, який розташовується по вулиці Ягідній в місті Києві, де тіло спочилого буде віддане землі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник відспівування

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: